Успішна громада – запорука сильної держави

Світлина від Петра Магура.Процес децентралізації в Україні дуже непростий, недосконалий і надто сильно скидається тільки на видимість реформ. Насправді влада не домагається змін на краще, вона грається в імітацію. Попри це, процес таки триває, і в Україні створюють об’єднані територіальні громади. ВО «Батьківщина» наполягає, щоб децентралізація в країні відбулася добровільно, а не примусово. Адже тільки так можливо отримати міцну адміністративну одиницю держави.
Не продумавши реформу до кінця, влада жертвує добробутом мешканців громад: є загроза, що після виборів ОТГ ризикують лишитися без жодного фінансування. А відтак ми повинні зробити так, щоб реформа не перетворилася на чергову видимість змін лише для звітності перед кредиторами України.
ВО «Батьківщина» підготувала програму розвитку територіальних громад – для того, щоби спільно з місцевими мешканцями успішно реалізовувати її, тому «батьківщинівці» беруть участь у виборах. Від нашого представництва у радах залежить можливість впливу на процес, на ухвалення рішень, кожен голос, який отримають кандидати від «Батьківщини», убезпечуватиме людей від недосконалої реформи, від посягань влади на найцінніше – землю, село, добробут родин.
ВО «Батьківщина» вже показує якісну роботу в тих громадах, де вибори вже відбулися, – скажімо, Новокалинівська ОТГ Самбірського району найкраща не лише на Львівщині, а й в Україні, у Нижанковичах Старосамбірського району команда депутатів-«батьківщинівців» разом із головою громади склали більшість, і тепер вони працюють над реалізацією низки проектів заради розвитку прикордонного селища. Якісно працюють громади, де більшість наших партійців, у Ходорові, Жовтанцях, Магерові. На конкретних прикладах ми не раз пересвідчувалися, що представники ВО «Батьківщина» можуть зробити дуже багато.
Переконаний, разом ми поступово змінимо країну на краще, зміцнивши і забезпечивши успішний розвиток територіальних громад. Бо тільки та країна сильна, у якій мешкають незалежні, освічені, сильні господарі!
Михайло ЦИМБАЛЮК,
голова Львівської обласної парторганізації ВО «Батьківщина»

Ви можете Залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментарі