ІЗ НАРАДИ У МІСЬКОГО ГОЛОВИ

MiskRada2-300x300

Традиційна щотижнева нарада міського голови з керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, що відбулася минулого понеділка, розпочалася інформацією начальника міського відділення поліції Олександра Закутного. Святкові дні пройшли у місті спокійно, поліція працювала в посиленому режимі. Доповнив міський голова, зазначивши, що попереду святкування Водохрещі і при потребі до охорони правопорядку можна знову залучити нашу «Муніципальну варту» та інші громадські формування. Традиційними на Йорданські свята є купання в озерах, тому треба чітко визначити місця таких купань і забезпечити контроль з боку медиків та наших «надзвичайників», щоб уникнути якихось непередбачених ситуацій.
Коротко проінформував про стан справ і керівник міськвідділу МНС України Олег Кобилецький.
Після цього заслухано, як виконані протокольні доручення міського голови з попередньої наради. Про причини невикористання управлінням комунальної власності, земельних відносин та архітектури коштів на проведення заходів із землеустрою та чому не було забезпечено їх розподіл доповів секретар міської ради Юрій Химин. Заступник міського голови Світлана Солоненко подала стислий аналіз причин невикористання асигнувань до кінця 2017 року розпорядниками коштів міського бюджету. На виконання протокольного доручення відповідними службами міськради спільно з працівниками поліції проведено перевірку дотримання правил торгівлі щодо реалізації спиртного працівниками піцерії на вул. Весняній в районі торгівельного центру «АТБ». Під час перевірки таких порушень не виявлено.
Начальник управління житлово-комунального господарства та енергозбереження Василь Войтович проінформував про роботу головного спеціаліста С Малика ( по роботі з економії коштів) та спеціаліста першої категорії О. Герич ( по роботі з ОСББ). Підсумувавши, міський голова наголосив, що очікує від цих посадових осіб більш конкретних результатів, зокрема, активнішої і результативнішої праці щодо створення нових об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.
Обговорено і питання забезпеченості потреб центральної міської лікарні у коштах на заробітну плату на 2018 рік та чи покриває розмір медичної субвенції цю потребу на січень.
Головний лікар ЦМЛ Віталій Головчак зазначив, що на січень субвенція покриває потреби і наразі допомоги міського бюджету не потрібно. Він проінформував, що в свята лікарня працює в посиленому режимі, але поки що все спокійно. Скарг на температурний режим у закладах охорони здоров’я не надходило. Є проблеми із реалізацією програми «Доступні ліки», не завжди вдається знайти спільну мову з нашими аптеками. Щодо співпраці з аптеками, то міський голова пообіцяв допомогу з боку міської ради. Водночас зазначивши, що в медичних закладах, як і у всіх інших сферах, що фінансуються з бюджету міста, слід звернути увагу на ситуацію з неповною зайнятістю. Не може так бути, щоб на одній штатній посаді працювало по троє людей, адже це додаткове фінансове навантаження на бюджет. Звичайно, в цій справі має бути виважений й індивідуальний у кожному конкретному випадку підхід. Він дав доручення керівництву ЦМЛ на наступній нараді доповісти і подати план зменшення часто невиправданого роздрібнення штатних посад.
Начальник управління економіки та торгівлі Лев Попіль інформував про те, що останнім часом збільшилася кількість захворювань від неякісних продуктів, що придбані на ринку, і тому на доручення голови облдержадміністрації підготовлено проект рішення і регуляторний акт «Про затвердження правил торгівлі на ринках і проведення спільних перевірок з Держпродспоживслужбою» . Друге – буквально з кожним днем зростають скарги мешканців на транспортне сполучення. Були скарги на маршрут №9, цей маршрут запрацював, але тепер дуже багато зривів на першому маршруті. Ці проблеми будуть обговорені на нараді з участю депутатів і нашого перевізника.
Керівник міського центру зайнятості Анатолій Стецун проінформував, що Бориславське відділення центру зайнятості буде ліквідовано і переформатовано у філію Львівського обласного. Але робиться все, щоб усі податки і далі сплачувати у міський бюджет. Міський голова запевнив у підтримці і запропонував з цього приводу підготувати також звернення у відповідні інстанції від імені міської ради.
Про стан справ у своїх відділах та службах доповіли й інші учасники наради.
Ігор ЮРИНЕЦЬ

Ви можете Залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментарі