Відтепер «губицькі» школярі будуть отримувати стипендію

Світлина від Петра Магура.Другий навчальний семестр для школярів ОЗШ № 9, що на Губичах, розпочався із приємної події. Відтепер кращі учні школи отримуватимуть стипендію «Гордість школи», яка запроваджується у цьому навчальному закладі, як зазначено у наказі по навчальному закладу, «для стимулювання систематичної самостійної роботи, інтелектуального і творчого розвитку учнів, підвищення рівня їхніх навчальних досягнень та практичної діяльності». За твердженням педагогів, матеріальна винагорода за результатами навчання повинна активізувати потенційні пізнавальні можливості дітей та сприяти їх творчому зростанню. Директор школи Галина Новицька вважає, що стипендія буде сприяти запровадженню в учнівському середовищі школи здорової конкуренції, спонукатиме дітей до самовдосконалення, а також забезпечуватиме економічні та соціальні гарантії для самореалізації особистості.
Ідея запровадження шкільної стипендії, – розповідає відомий у місті підприємець, депутат Бориславської міської ради Руслан Зелінський, – виникла якось спонтанно і була підтримана міським головою Ігорем Яворським та профільним заступником Роксоляною Герасимів, що, до певної міри, спонукало громадський актив мікрорайону при підтримці начальника міського відділу освіти Елли Качмарчик шукати правові рамки для її реалізації. Спочатку народилося «Положення про шкільну стипендію «Гордість школи», яке після детального обговорення педагогами та погодження із міським відділом освіти отримало статус офіційного шкільного документу. Після офіційного затвердження положення про стипендію, громадський актив мікрорайону взявся формувати стипендіальний фонд, який дозволив за результатами навчання школярів у першому семестрі виплачувати кращим учням 14 стипендій – чотири підвищені у розмірі 250 грн. та десять звичайних – по 200 грн.» Відповідно до положення стипендію «Гордість школи» школярі будуть отримувати до закінчення семестру, за результатами якого знову будуть визначені кращі учні, які отримають право отримати грошову винагороду за успіхи у навчанні. Громадський актив мікрорайону сподівається, що за цей час до формування стипендіального фонду школи долучаться інші небайдужі губичани.
Міський голова Борислава Ігор Яворський під час вручення стипендіальних сертифікатів «Гордість школи» назвав призначення стипендій школярам подією загальноміського масштабу. На думку, очільника міста сам факт призначення шкільної стипендії, для виплати якої були об’єднані зусилля адміністрації школи та громади, є реальним прикладом застосування державно-громадського підходу до вирішення освітянських питань, який вартий наслідування, адже мова йде про надзвичайно важливе – підняття престижу освіти у місті. «Шкільна стипендія, – зазначив Ігор Яворський, – стане хорошим стимулом для учнів школи добре вчитися, бути в усьому кращими, щоб мати право отримати сертифікат цієї грошової винагороди на наступний семестр».
Петро МАГУР

Ви можете Залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментарі