ІЗ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

MiskRada2-300x300

У минулий четвер відбулася позачергова 44 сесія міської ради. Після затвердження порядку денного, перейшли до розгляду «Фінансових та інших господарських питань».
Начальник фінансового управління міської ради Юрій Петрів доповів «Про виконання бюджету міста за 2017 рік». Цей важливий документ подаємо повністю.
Пропонований проект рішення депутати підтримали, як і наступний – «Про внесення змін у кілька додатків до рішення міськради від 12 грудня минулого року «Про міський бюджет міста Борислава на 2018 рік» за загальним та спеціальним фондом. Суть пропонованого рішення полягала в тому, щоб збільшити обсяг видаткової частини міського бюджету на понад шість мільйонів 663 тисячі 647 гривень. За загальним фондом на 167 тис. 418 гривень і за спеціальним – на шість мільйонів 496 тис. 229 гривень. На цей час у нас гостро стоїть питання щодо початку робіт з відновлення моста по вул. Героїв ОУН-УПА. Минулого року в грудні було виділено субвенцію на соціально-економічний розвиток, освоєно понад чотири мільйони 300 тисяч гривень. Залишок неосвоєної субвенції на соціально-економічний розвиток складає понад 5 мільйонів 685 тисяч 528 гривень. Крім цього, щоб отримати кошти з Фонду регіонального розвитку по об’єкту будівництва моста треба ще знайти кошти в сумі понад 600 тисяч гривень, і таким чином забезпечити з міського бюджету 3 мільйони 900 тисяч гривень на відбудову цього об’єкта. Тому необхідно внести зміни до міського бюджету.
Доповнив міський голова, наголосивши, що це комплексна заслуга всіх. На добудову мосту було виділено з міського бюджету три мільйони триста тисяч гривень. Коли розглядався цей проект серед переможців конкурсу Державного фонду регіонального розвитку, поставлено умову, що з міського бюджету має бути виділено як співфінансування 3 мільйони 960 тисяч. Тому, власне, і потрібно додати ще 660 тисяч, щоб отримати додатково до десяти мільйонів минулорічних, які були виділені Бориславу на соціально-економічний розвиток, ще чотири мільйони з Фонду регіонального розвитку. Тобто сумарно, на добудову мосту, вже можемо розраховувати на фінансовий ресурс в межах 19 мільйонів гривень. Це дев’яносто відсотків від потреби. Тому завдання єдине: цього року маємо відсвяткувати побудову нового мосту по вул. Героїв ОУН-УПА. Це при тому, що понад десять років про відбудову цього мосту далі розмов справа не йшла.
Начальник управління житлово-комунального господарства та енергозбереження Василь Войтович доповів з двох питань.
Перше – «Про дозвіл управлінню ЖКГ внести зміни до кошторису доходів та видатків за спеціальним фондом на 2018 рік». Йшлося про те, щоб, зокрема, збільшити обсяг видатків на суму 110 тисяч 900 гривень на капітальний ремонт пасажирського ліфта по вул. Володимира Великого, 177, 3 під’їзд за рахунок зменшення видатків на інші об’єкти. Ремонт цього ліфта вже розпочато, в договорі на виконання цих робіт закладено суму 133 тисячі гривень. А бюджетом передбачено 25 тисяч. Тому, щоб провести ремонт, потрібно перекинути кошти з інших об’єктів.
Депутати уточнювали, звідки будуть забрані ці кошти. Коли це кошти для ремонту інших ліфтів, то за які гроші будемо потім їх ремонтувати. Роз’яснив міський голова. Як він проінформував, станом на сьогодні не працює ще чотири ліфти. Але, як він запевнив, всі вони будуть відремонтовані і введені в експлуатацію ще у першому півріччі. Перекидка коштів потрібна тому, що ремонт цього ліфта (одного з чотирьох) вже в завершальній стадії і буквально в лютому місяці буде введений в експлуатацію. Після цього – ремонт наступного ліфта. І теж доведеться перекидати кошти з інших об’єктів. Таким чином почергово цього року буде відремонтовано всі ліфти. Проблема тягнеться понад десять років, але врешті вона буде повністю вирішена. Рішення депутати підтримали.
Після цього обговорили наступний проект рішення «Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати, що враховується при визначені вартості будівництва об’єктів. Пропоновано встановити розмір цієї зарплати на рівні 4 тисяч 900 гривень. Це навіть нижче середньої по місту. Обговорювали активно ( депутати О. Дергун, А. Спас, В. Руднєв, А. Бігей, Р. Зелінський).
Начальник відділу правового забезпечення Оксана Тахтарова доповіла про зміни до рішення міськради від 2015 року «Про затвердження персонального складу постійних комісій Бориславської міськради сьомого демократичного скликання і обрання голів депутатських комісій». Запропоновано, зокрема, замість голови постійної комісії з планування бюджету і фінансів, економіки, здійснення державної регуляторної політики Ореста Залокоцького, затвердити головою цієї комісії Богдана Городиського та ввести до її складу депутата Михайла Гопшту.
Після розгляду всіх фінансових та інших господарських питань, перейшли до «Різного».
Депутат Ігор Тарновецький зачитав звернення до Прокуратури України та вищих судових інстанцій щодо судового рішення про призначення запобіжного заходу депутату міськради Василю Піху. Свою думку з цього судового рішення висловили голова міської Антикорупційно-люстраційної колегії Микола Ковалик, депутати Віктор Руднєа, Андрій Бігей, Богдан Городиський, Олег Дергун. Заслухано інформацію адвоката. Вирішено зробити перерву, щоб узгодити позиції. Після перерви, проконсультувавшись із юристами, вирішили звернення доопрацювати і тоді вже винести на розгляд сесії.
На цьому сесія роботу закінчила.
Ігор ЮРИНЕЦЬ

Ви можете Залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментарі