Бориславське відділення поліції повідомляє

002

У період з 01 по 10 липня 2017 року чергова частина міського відділення Національної поліції зареєструвала 93 заяви та повідомлення про кримінальні правопорушення та інші події, які були скоєні на території м. Борислава та смт. Східниці. З них, за 27 зверненнями та повідомленнями слідче відділення внесло відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань. За цими фактами проводиться досудове розслідування. З числа скоєних розкрито 9 злочинів, з них 7 фактів крадіжок.
Екіпажі патрульно-постової служби за вказаний період часу виявили та задокументували 39 фактів порушень водіями правил дорожнього руху, з них 4 факти керування транспортними засобами у нетверезому стані.
01. 07. 2017 р. до Бориславського ВП звернувся місцевий мешканець гр. Р., про те, що 01. 07. 2017 р. в період часу з 19:20 год. до 19:40 год. невідома особа шляхом вільного доступу викрала алюмінієву розсувну драбину з максимальною довжиною 7,5 метрів, яка знаходилась біля магазину «Люкс СВ», що у м. Бориславі по вул. Весняній, 1 а, чим завдала йому матеріальної шкоди на суму 3000 грн. Було встановлено, що крадіжку вчинив раніше неодноразово судимий гр. В. У останнього було вилучено викрадену драбину, він намагався продати її, під час чого його було і затримано.
02. 07. 2017 року до чергової частини звернулась гр. К. проживаюча в смт. Східниці, про те, що 02. 07. 2017 року близько 19 год. 00 хв., невідома особа таємно викрала з приміщення її будинку належний їй мобільний телефон марки «Бравіс» зі стартовим пакетом. За скоєння цього злочину було встановлено та затримано раніше неодноразово судимого місцевого мешканця гр.Ц.
03. 07. 2017 року в Бориславське ВП з письмовою заявою звернувся гр. М., про те, щоб прийняти міри до невідомої особи, яка 03. 07. 2017 року близько 14:00 год., проникла в його сарай, звідки таємно викрала 2 листи алюмінієвої бляхи, чим спричинила матеріальної шкоди на суму 300 гривень. Виїздом СОГ на місце події встановлено, що цю крадіжку скоїв неповнолітній раніше судимий гр. С. Речові докази вилучено. Неповнолітній дав правдиві покази та розкаявся у скоєному.
05. 07. 2017року у чергову частину надійшло телефонне повідомлення від гр.К. про те, що в м. Бориславі по вул. Весняній, 5»А», в супермаркеті «АТБ», невідома особа, таємно викрала у нього його мобільний телефон марки «Sumsung S 7262», зі стартовим пакетом. Проведеними пошуковими заходами було встановлено, що цю крадіжку вчинив мешканець м. Львова гр. Г. У останнього вилучено викрадений мобільний телефон.
Відомості про ці факти внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Кримінальні провадження з обвинувальними актами найближчим часом будуть скеровані до суду.
На території Львівської області продовжується проведення оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою «Мак» з метою виявлення і знищення незаконних посівів снотворного маку та конопель, перекриття каналів надходження наркозасобів до споживачів та недопущення витоку у незаконний обіг наркосировини рослинного походження. У зв’язку з цим місцева поліція просить мешканців Борислава та смт. Східниці інформувати та повідомляти працівників поліції за телефоном 102 про всі відомі їм місця незаконних посівів снотворного маку та конопель.

Ви можете Залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментарі