ІЗ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

MiskRada2-300x300

Минулого вівторка відбулася тридцята позачергова сесія міської ради сьомого демократичного скликання.
Вів її, за відсутності міського голови, секретар міськради Юрій Химин.
Затвердивши всі процедурні питання, перейшли до порядку денного. Щодо питання про припинення ЗАТ «Діброва» права постійного користування землею по вул. Дрогобицькій, 94, то депутат Руслан Зелінський запропонував не розглядати його в авральному порядку, а перенести на наступну чергову сесію, адже там є певні моменти, що вимагають додаткового вивчення.
Головуючий Юрій Химин подав пропозицію надати слово для детальнішого роз’яснення доповідачу з цього питання, начальнику управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури Ірині Клонцак. Як вона проінформувала, ЗАТ «Діброва» було давно ліквідовано як юридична особа. Тим часом земельна ділянка зареєстрована в земельному кадастрі в її постійному користуванні. Там були три співвласники. Виникає питання, що вони будуть робити, коли зараз в них права на цю землю немає і міськрада не може її виділити, бо ця ділянка не перебуває в комунальній власності. Йдеться про те, щоб цю ділянку перебрати в комунальну власність і щоб міська рада мала право нею розпоряджатися. Адже вже чотири роки за оренду цієї земельної ділянки до бюджету не сплачується нічого.
Обговорили (Ігор Михаць, Василь Піх, Руслан Зелінський). Поставлено на голосування пропозицію депутата Зелінського, але вона не набрала відповідної кількості голосів.
Далі проголосували за пропонований порядок денний вцілому.
З першого пункту фінансових питань «Про внесення змін у додатки до рішення міської ради «Про міський бюджет міста Борислава на 2017 рік» доповів начальник фінансового управління Юрій Петрів. Він коротко проінформував, що фінансове управління просить дозволу на внесення змін до показників міського бюджету на 2017 рік. А саме – збільшити обсяг доходів на сімсот тисяч гривень по загальному фонду, при цьому передавши кошти із загального до спеціального фонду на цю ж суму. Таким чином, збільшивши дефіцит по спеціальному фонду на суму 700 тисяч гривень і збільшивши профіцит міського бюджету по загальному фонду на суму 700 тисяч гривень. Дані видатки будуть спрямовані на наступні напрямки: по відділу комунального господарства збільшити обсяг видатків на проведення капітального ремонту дороги на суму 500 тисяч гривень; по управлінню культури збільшити обсяг видатків на 200 тисяч гривень і по відділу житлово-комунального господарства на благоустрій міста – на суму 150 тисяч гривень.

Ігор ЮРИНЕЦЬ

Більше читайте у нашій газеті “Нафтовик Борислава” № 55 від 14 липня 2017 року.

Ви можете Залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментарі