СПРАВДІ НЕЗАБУТНЄ СВЯТО ДЛЯ ЛЮБИТЕЛІВ РИБОЛОВЛІ ОРГАНІЗУВАВ НАШ «БОРИСЛАВСЬКИЙ РИБАЛЬСЬКИЙ КЛУБ»

Світлина від Петра Магура.Скажіть, хто в підлітковому віці не захоплювався рибальством, якщо поталанило жити поблизу озера, річки чи якогось там ставка? Та, мабуть, кожен з нас. Бо що може зрівнятися із тим напливом емоцій, коли, після годинного чекання і майже безнадії щось впіймати, поплавок раптом оживає, витанцьовує на воді, а ви тільки чекаєте тієї миті, коли він раптом зникне і можна буде підсікти. Скільки за той час очікування перейшло у вашій уяві заманливих картинок, що цього разу таки вхопиться давно омріяний величезний пструг, чи, як тепер кажуть, форель, або ж кількакілограмовий короп, або ж щука чи навіть володар річкового виру – сом.
Здебільшого, ті мрії не збувалися. Терпіння закінчувалося: «Не клює сьогодні»: не той день, не така погода, не така наживка. Все це вже – непереконливі аргументи домашнім, що підсміхалися, мовляв, півдня протратив і навіть риб’ячого хвоста не приніс. Вони нічого не розуміли. Що їм було пояснювати, що оті години, коли, прикипівши до поплавка, ти чекаєш, коли ж нарешті та риба порозумнішає і для тебе усміхнеться щастя, коли вона, багатокілограмова, таки вхопить твою найкращу наживку, це не даремна трата часу, а висока естетична насолода, своєрідне змагання: хто кого обдурить.
Ой, скільки цікавого про все це зміг би розповісти кожен з учасників змагань зі спортивної риболовлі, що відбулися минулої суботи на озері у нашому парку культури та відпочинку!

Ігор ЮРИНЕЦЬ

Більше читайте у нашій газеті “Нафтовик Борислава” № 58 від 26 липня 2017.

Ви можете Залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментарі