Вже маємо Статут територіальної громади міста Борислава

003

Кожна територіальна громада повинна мати свій статут. У зв’язку з відсутністю статуту територіальної громади міста Борислава, в березні 2016 року міською радою була створена робоча група з представників депутатського корпусу, виконавчого органу міської ради та міських громадських організацій. Більше року тривала робота над його формуванням. І ось на 27 сесії Бориславської міської ради був принятий Статут територіальної громади міста Борислава.
Цей статут є основним нормативно-правовим актом, малою конституцією нашої громади, визначає правові, організаційні і фінансові засади здійснення місцевого самоврядування у м. Бориславі, а також принципи участі членів територіальної громади у здійсненні місцевого самоврядування. Статут має вищу юридичну силу стосовно інших актів органів і посадових осіб місцевого самоврядування у м. Бориславі. Акти органів і посадових осіб місцевого самоврядування у м. Бориславі повинні видаватись на основі положень цього Статуту та не суперечити їм.
Згідно статуту, формою участі членів територіальної громади міста Борислава в місцевому самоврядуванні є місцевий референдум; загальні збори громадян за місцем проживання; місцеві ініціативи; громадські слухання та участь у створенні і діяльності органів самоорганізації населення.

Руслан ЗЕЛІНСЬКИЙ,
депутат міської ради, голова комісії з питань управління комунальною власністю, торговельного, побутового обслуговування, громадського харчування, зовнішньоекономічної діяльності.

Більше читайте у нашій газеті “Нафтовик Борислава” № 55 від 14 липня 2017 року.

Ви можете Залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментарі