Національній поліції України два роки

Світлина від Петра Магура.Минулої п’ятниці, у Бориславському відділку поліції Дрогобицького відділення поліції Головного управління Національної поліції України у Львівській області відбулися урочистості з нагоди другої річниці від дня створення Національної поліції України. На свято до охоронців правопорядку завітали міський голова Борислава Ігор Яворський, керуючий справами виконкому Ігор Кобилецький, керівник Дрогобицької місцевої прокуратури Юрій Малахівський та виконуючий обов’язки голови Бориславського міського суду Андрій Слиш.
Першим із вітальним словом виступив начальник Бориславського відділу поліції підполковник Олександр Закутний.
«Два роки тому кожен із нас проходив тяжкий та вимогливий процес переатестації. Чимало труднощів ми подолали на цьому шляху, щоби довести, що ми дійсно гідні називатися охоронцями правопорядку та служити народу України. Я дуже гордий з того, що ми таки пройшли усі ці нелегкі випробування для того, щоб виконувати поставлені перед нами обов’язки та завдання, стояти на захисті прав і свобод громадян. Тому, шановні колеги, з нагоди нашого свята хочу усіх вас привітати і побажати, щоб ніякі складнощі не змінювали вашої впевненості у тому, що ви обрали саме цей шлях – службу у Національній поліції України. Стійте твердо на цьому шляху, дотримуйтесь законів, будьте дисципліновані і ніколи не шкодуйте про свій вибір професії. Розуміння та любові від близьких і поваги від співгромадян, яких ви охороняєте».
Опісля вітального слова подячними грамотами за гідну службу та з нагоди свята підполковник Закутний нагородив майора поліції Сергія Поєдинцева, капітанів поліції Святослава Дуба, Василя Біласа, Андрія Курила, старших лейтенантів Романа Магура, Андрія Волоса, Миколу Кобитяка, Світлану Ільницьку, діловода Мар’яну Пукаляк та слідчого Ірину Юськів.
Також зі святом працівників Бориславського відділення поліції привітав і міський голова Ігор Яворський. «Ця ноша, яка є сьогодні на ваших плечах, складна, але водночас і почесна. Ви одними із перших стали працівниками новоствореної Національної поліції, а як відомо бути першими завжди важко. Завдяки вашому досвіду у подальшому робота ставатиме все ефективнішою і з вас братимуть приклад наступні покоління правоохоронців. Я радий, що ви відповідально ставитесь до своїх обов’язків і цілеспрямовано працюєте на позитивний результат. Тому з нагоди свята дозвольте від щирого серця привітати вас усіх, побажати міцного здоров’я і щоб усі ваші плани та задуми обов’язково збувалися, а на роботу ви ішли лише з хорошим настроєм. Щоб вашою роботою були задоволені усі, а особливо громада нашого міста, адже завдяки саме вам наші мешканці можуть відчути, що вони живуть у правовій державі і завжди можуть розраховувати на ваші підтримку та допомогу».
Зі словами щирих вітань звернулися до працівників Бориславської поліції керівник Дрогобицької місцевої прокуратури Юрій Малахівський та в. о. голови міського суду Андрій Слиш. Як пан Юрій, так і пан Андрій висловили вдячність працівникам поліції за плідну співпрацю впродовж стількох років та висловили надії на те, що так продовжуватиметься і надалі. Гості зауважили, що дуже цінують ту роботу, яку виконують працівники поліції, адже без них вони би не змогли виконувати і свою. Також вони побажали усім бориславським правоохоронцям міцного здоров’я, успіхів у роботі, розуміння та любові від близьких, довіри від громадян та Божої опіки.

Анна САГАН

Більше читайте в нашій газеті “Нафтовик Борислава” №62 від 9 серпня 2017 року.

Ви можете Залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментарі