Адміністрація ЦМЛ м. Борислава відреагувала на колективне звернення працівників поліклінічного відділення ЦМЛ м. Борислава до мешканців м. Борислава та смт. Східниці

У минулому числі газети ми опублікували колективне звернення працівників поліклінічного відділення ЦМЛ м. Борислава, у якому була викладена позиція медиків щодо передачі другої половини поліклінічних площ 2-го поверху поліклінічного корпусу для розширення площі терапевтичного відділення, яке нещодавно переселилося із лікувального корпусу по вул. Вояків ОУН-УПА у приміщення міської поліклініки по вул. П. Куліша.
Колектив поліклінічного відділення у зверненні висловлював своє обурення Наказом головного лікаря ЦМЛ м. Борислава від 29 серпня цього року, у якому містилося розпорядження заступнику з економічних питань підготувати кошторисну документацію для проведення ремонтних робіт у другій половині 2-го поверху з метою розширення лікувальних площ переселеного туди терепавтичного відділення.
На переконання медиків поліклініки подальше розширення терапевтичного відділення за рахунок зменшення поліклінічних площ створить проблеми для повноцінного функціонування поліклінічних служб та призведе до повного розбалансування роботи поліклініки.
Колектив поліклініки звертався із проханням до міської громади та керівництва міста викласти своє бачення подальшого місця поліклінічного відділення у структурі ЦМЛ
м. Борислава, яка в умовах економічної кризи та масового зубожіння населення забезпечує мешканцям міста надання медичної допомоги на оптимально необхідному рівні.
Медики також зверталися до небайдужих громадян міста із проханням допомогти колективу поліклініки відстояти своє право на гідні умови праці, а громаді – альтернативне право на отримання консультативно-діагностичної допомоги хоча б того мінімального рівня, який сьогодні забезпечує держава.
Петро МАГУР 

Більше читайте у нашій газеті “Нафтовик Борислава” № 75 від 22 вересня 2017 року.

Ви можете Залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментарі