ПРОФЕСІЯ – ДОПОМАГАТИ ЛЮДЯМ

Світлина від Петра Магура.Завтра відзначають своє професійне свято люди дуже потрібної і поважаної в суспільстві професії – працівники аптечних установ. Часто, коли раптово сталася біда зі здоров’ям: посеред ночі прихопило серце, підскочив тиск чи навалилася депресія, – найперше, прямуємо сюди і просимо поради чи допомоги саме у фармацевта. Переконані, що він все знає, він підкаже і допоможе. Здебільшого, так воно і є. Адже цю професію обирають люди, що вміють співпереживати, підтримати та й надати конкретну допомогу у складній ситуації.
Саме так говорили у нашій розмові відвідувачі невеличкої аптеки «Для сім’ї», що розташована у одному з найбільших мікрорайонів міста – по вул. Коваліва.
Не дивно, що тут завжди багато покупців. Адже сама аптека відкрилася ще 2001 року. І за цей час здобула собі справді авторитет у мешканців мікрорайону. Заслуга в цьому і власника цієї приватної фармацевтичної установи пана Андрія Кирчея, який робить все можливе, щоб завжди був на полицях повний спектр найбільш необхідних та справді якісних медпрепаратів, а покупці мали можливість отримати необхідну нагальну допомогу. І працівників аптеки – людей з багаторічним досвідом і почуттям великої відповідальності за якість своєї роботи. Вже понад двадцять років професійний стаж у директора аптеки провізора пані Ольги Мацигін. Стільки ж часу, після закінчення Львівського медуніверситету, присвятила роботі фармацевта і Руслана Богенчук.

Ігор ЮРИНЕЦЬ

Більше читайте у нашій газеті “Нафтовик Борислава” № 73 від 15 вересня 2017 року.

Ви можете Залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментарі