Бориславська міська рада оголошує конкурси

006

на заміщення вакантних посада саме:
– спеціаліста 1 категорії відділу земельних відносин управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури міської ради – 1 особа.
Вимоги до кандидатів: громадянство України, вільне володіння державною мовою, базова вища юридична освіта зі знанням у галузі земельних відносин за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста, досвід роботи з державними реєстрами, без вимог до стажу роботи за фахом, повинен знати основні принципи роботи на комп’ютері та відповідні програмні засоби.
– головного спеціаліста відділу комунального майна управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури міської ради – 1 особа.
Вимоги до кандидатів: громадянство України, вільне володіння державною мовою, базова вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або на державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сверах управління не менше 3 років.Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:
– заяву встановленого зразка;
– заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками (трудова діяльність, автобіографія);
– дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
– копії документів про освіту, підвищення кваліфікації тощо;
– декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік;
– копію документа, який посвідчує особу (паспорт);
– копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
Під час проведення конкурсу кандидати складають письмовий іспит.
Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати у начальника управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури міської ради І. Клонцак (тел.: 4-30-32).
Документи приймаються протягом 30 календарних днів від дати опублікування оголошення, за адресою: м. Борислав, вул. Шевченка, 42, кабінет № 33, тел.: 5-41-04.

Ви можете Залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментарі