Ігор Михайлишин звільнився з посади начальника НГВУ

Світлина від Петра Магура.Планована реорганізація виробничих підрозділів ПАТ «Укрнафта» дійшла до Борислава. Нафтогазовидобувне управління, яке впродовж багатьох років здійснює нафтовидобуток на бориславських теренах – НГВУ «Бориславнафтогаз» – разом із двома іншими нафтогазовидобувними управліннями, що дислокувалися у містах Долині та Надвірна Івано-Франківської області, а також Долинський газопереробний завод та Долинське тампонажне управління,трансформувалися у Західний бізнес-центр ПАТ «Укрнафта».Відповідно змінилися структурні підрозділи та їх керівництво на місцях. У Бориславі замість звичної посади начальника НГВУ виробничі питання, пов’язані із видобутком вуглеводнів, вирішуватиме операційний менеджер, на якого, власне, відтепер буде покладено загальне керівництво структурного підрозділу «Укрнафти», що займатиметься видобутком вуглеводнів у Бориславському нафтовому районі.
Структурні зміни в НГВУ потягли за собою зміни у керівництві підрозділом. Після одинадцяти з половиною років роботи у Бориславі з посади начальника НГВУ звільнився Ігор Михайлович Михайлишин – талановитий керівник, який в умовах економічної кризи зумів вдихнути нове життя в діяльність підприємства, зберегти штат кваліфікованих працівників та суттєво збільшити нафтовидобуток. За роки керівництва Ігоря Михайлишина колектив управлінням збільшив добовий видобуток нафти із 280 до 350 тонн, а НГВУ «Бориславнафтогаз» стало одним із кращих підприємством у структурі «Укрнафти». На підприємстві активно впроваджувалися передові сучасні технології видобутку нафти, постійно велася робота з дегазації території. За роки керівництва Михайлишина було побудовано дві компресорні станції з потужними компресорами австрійської фірми «Хафі», що дозволило значно зменшити загазованість Борислава. У роки його керівництва підприємством було розбурено та облаштовано Верхньо-Масловецьке нафтове родовище, яке сьогодні дає половину всього видобутку сирої нафти Бориславського НГВУ. Наступного року тут планується пробурити ще дві нові свердловини.

Петро МАГУР

Більше читайте у нашій газеті “Нафтовик Борислава” № 80 від 11 жовтня 2017 року.

Ви можете Залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

1 коментарів до нотатки “Ігор Михайлишин звільнився з посади начальника НГВУ”

  1. анатолій іванович колодяжний коментує:

    треба всім містом стати на захист Борислава .Залишити кадри, обладнання,зробити ПАТ Бориславнафта,сидимо на золоті а скористатись не можемо,бо це невигідно бандолігархіі,яка керує державою,Треба піднімати людей .

Залишити коментарі