У Східниці з’явилася нова питтєва галерея

У рамках святкувань Покрови Пресвятої Богородиці у Східниці відбулась урочиста подія – відкриття новозбудованої питтєвої галереї мінеральної лікувальної води типу «Нафтуся» № 21, 21-а.
Під час освячення новозбудованого бювету парох Східницької парафії о. Василь Штокало зазначив, що нова питна галерея не тільки надала нового вигляду місцям, де можна було набрати води, але й несе нову культуру вжитку східницької мінеральної води типу «Нафтуся».
Відкриття нової питтєвої галереї, за висловом селищного голови Івана Піляка, стало черговим виявом турботи селищної влади про східничан та чисельних відпочивальників, які приїжджають до Східниці, щоб поправити своє здоров’я. Відтепер вони зможуть набрати води без черги та при потребі відпочити чи сховатися від негоди у гарно облаштованому приміщенні галереї, а сам шлях до джерел №№ 21 та 21а перетвориться у приємну прогулянку, адже пішохідна доріжка до нового бювету викладена бруківкою та окультурена квітами, які із художніми експозиціями із природного каміння органічно вписалися у гірський ландшафт.

Ви можете Залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментарі