21 листопада ми відзначили День Гідності і Свободи

Світлина від Петра Магура.Шановні краяни!
Сьогодні ми разом з усією країною відзначаємо один з найважливіших і доленосних днів у житті нашої Батьківщини – це День Гідності та Свободи. Цей день обраний не випадково, адже цього дня у різний час розпочалися аж дві революції, які показали силу, єдність та незламність духу українського народу – Помаранчева революція 2004 року та Революція Гідності 2013 року. Встановлення Дня Гідності та Свободи мало на меті утвердження ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні.
На жаль, наша боротьба триває і досі. Щодня ми чуємо у новинах про те, як гине цвіт нашої нації, який самовіддано бореться за краще майбутнє рідної Вітчизни. Тому сьогодні ми також вшановуємо Героїв Небесної Сотні та усіх українських вояків, які беруть участь у війні на Сході України, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній й суверенній Державі. Усі вони залишаться в пам’яті народу назавжди і стануть прикладом для майбутніх поколінь.
Та боротьба відбувається не лише на лінії фронту, а й у тилу. Такому ж міцному та непохитному, як у нашому Бориславі. Щиро дякую кожному з вас, дорогі бориславці та східничани, за вашу непохитну віру у перемогу, за вашу безпосередню участь у боротьбі за неї, та за те, що робите все можливе, аби світ побачив нову Україну.
Сьогодні ми йдемо шляхом свободи й верховенства права, і ми не повинні схибити, а гідно відповісти на всі виклики часу. Адже наша боротьба не закінчена, доки не виконані усі вимоги Майдану, не втілені у життя його ідеали! Тож з нагоди свята щиро вітаю учасників національно-визвольної боротьби, всіх тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю. Нехай буде мирне небо над рідною землею, добробут й родинна злагода у домівках та не згасає віра у щасливе майбутнє Української держави. Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!
Слава Україні! Героям Слава!
Ігор ЯВОРСЬКИЙ,
Бориславський міський голова

Ви можете Залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментарі