Бориславське відділення поліції повідомляє:

102

У період з 10 листопада по 20 листопада 2017 року чергова частина міського відділення Національної поліції зареєструвала 145 заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події, які були скоєні на території м.Борислава та смт. Східниці. Відомості за 30зверненнями та повідомленням були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Екіпажі патрульної поліції за цей час було виявили та задокументували 51 факт порушення водіями правил дорожнього руху, з яких 6 випадків керування транспортним засобом у нетверезому стані.
На території Львівської області у період з 26. 10. 2017 року з метою запобігання і протидії нелегальній міграції та іншими порушеннями законодавства у міграційній сфері тривають цільові профілактичні заходи під умовною назвою «Мігрант». За час проведення заходів на території міста виявлено одного нелегального мігранта та прийнято рішення про його примусову депортацію. У рамках операції «Мігрант» працівники поліції виявили 2 порушників Українського законодавства про правовий статус іноземців та осіб без громадянства, на них складено 2 протоколи за ст. 203 Кодексу України про адмінстративні правопорушення.
Окрім того, з метою забезпечення безпеки перевезень пасажирів, небезпечних вантажів і багажу, попередження аварійності на автомобільному транспорті загального користування в зимовий період, Національною поліцією Українита ГУ НП у Львівській області в період з 18. 11. 2017 проводиться комплекс цільових профілактичних заходів на автомобільному транспорті «Перевізник зима 2017».
У ході проведення вказаного відпрацювання працівниками поліції будуть здійснюватися перевірки транспортних засобів, що здійснюють пасажирські перевезення і особливу увагу будуть приділяти питанням підготовки автотранспорту до використання в осінньо-зимовий період, заміні шин на зимові, справності приладів обігріву вітрового шкла, зберігання транспортних засобів за місцем стоянки, організацію передрейсового контролю, технічного стану автобусів та проведення позмінного медичного огляду водіїв.

Більше читайте у нашій газеті “Нафтовик Борислава” № 92 від 22 листопада 2017 року.

Ви можете Залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментарі