Казимиру АДАМОВСЬКОМУ – 80! ВІТАЄМО!

Світлина від Петра Магура.Наприкінці листопада виповнюється 80 років Казимиру Мечиславовичу Адамовському, відомому працівникові НГВУ «Бориславнафтогаз», який свого часу створив та очолював топографо-геодезичну службу підприємства.
Народився наш ювіляр у передвоєнному місті Бориславі, в шахтарській сім’ї. Батьки працювали на озокеритовій шахті, відтак дитинство і юність хлопця пройшли на нафто-озокеритових теренах міста та футбольному полі міського стадіону.
1954 року Казимир Адамовський закінчив середню школу № 4 та вступив на навчання у Львівський політехнічний інститут. У 1959 році закінчив геодезичний факультет цього вузу і був скерований на роботу у всесоюзний геодезичний інститут м. Донецька. Далі працював Адамовський К. М. у різних організаціях, займаючись геодезичними та маркшейдерськими роботами при геолого-дослідницьких та будівельних організаціях.
Під час навчанні у школі та в інституті, а також упродовж років трудової діяльності, Казимир Адамовський був і продовжує залишатися палким прихильником спорту життя, передусім футболу. На футбольних полях Борислава, Дрогобича та інших міст України вболівальники могли спостерігати за чудовою грою форварда команди – Казимира Адамовського, який, до речі, продовжив родинну традицію серйозно займатися футболом і зумів досягнути вершин спортивної майстерності та був удостоєний почесного – Майстра спорту з футболу.
З 1993 по 2010 роки Казимир Мечиславович працював над завданнями топографо-геодезичного відділу, займався земельними відносинами Бориславських нафтовиків з власниками земель у шести районах Львівської області, на яких здійснювало виробничу діяльність НГВУ «Бориславнафтогаз».
Казимир Адамовський є патріархом великої родини. Разом із дружиною виховав двох доньок, трьох внуків та внучку і сьогодні тішиться двома правнучками!
Колектив НГВУ «Бориславнафтогаз» щиро вітає ювіляра з почесною датою, бажає сталого здоров’я, сімейного благополуччя та довгих років життя!
Андрій БАРАБАШ,
операційний менеджер НГВУ «Бориславнафтогаз»
Михайло ДРАБЧУК,
голова профспілкового комітету, а також друзі і колеги по роботі

Ви можете Залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментарі