НАЙГОЛОВНІШЕ – ШАНА ВІД ЛЮДЕЙ

Світлина від Петра Магура.Цими днями відзначатиме свій шістдесятилітній ювілей Степан Франкович Яворський – один з тих, кого в нафтогазовидобувному управлінні «Бориславнафтогаз» зараховують до «золотого» кадрового фонду цього підприємства. Сам родом з поближніх Попелів, там закінчив середню школу, а потім – роки навчання в Дрогобицькому нафтовому технікумі за спеціальністю «Буріння нафтових і газових свердловин».  Після закінчення технікуму, звичайно ж, армія, а потім – робота в колективі нафтовиків міста. Професіонал високого рівня, він у 2002 році був відзначений Почесною грамотою ПАТ «Укрнафта», а зараз, з нагоди 60-річчя та за багаторічну сумлінну працю, нагороджений почесною відзнакою «Відмінник праці ПАТ «Укрнафта». Розпочинав трудову біографію в Бориславському управлінні бурових робіт, а в 1980 році перейшов у нафтогазовидобувне управління. Спочатку працював бурильником, а це, до речі, дуже висока посада і відповідальність, далі його призначили майстром шостої бригади другого цеху з ремонту свердловин, який займається проблемами ліквідації і зменшенням загазованості у нашому місті. Перед тим, як зустрітися з ювіляром, ми попросили сказати кілька слів про пана Степана тих, хто знає його не один рік.
Начальник цеху № 2 НГВУ «Бориславнафтогаз», що займається ліквідацією і зменшенням загазованості території нашого міста, Ігор Мартиняк:
– Ми з паном Степаном знайомі з 1989 року, відколи я прийшов сюди на роботу. Вже багато років він очолює шосту бригаду нашого цеху. Це справді дуже сумлінна, відповідальна людина. Такого працелюба ще треба пошукати. Можете навіть перепитати у керівництва нафтогазовидобувного управління: вони добре знають нашого ювіляра Степана Яворського, і, переконаний, відгуки будуть найкращі. Він ще з 2008 року почав працювати майстром бригади з ліквідації шурфів та колодязів нашого цеху. А ця бригада – це наче швидка медична допомога чи то екстрена медицина, як на сьогодні. Чисельність – шість професіоналів справді високого рівня. Особливість цього підрозділу в тому, що навіть коли після закінчення зміни, в кінці дня чи й вночі раптом передзвонили, що десь провалився шурф, чути запах газу, а ви знаєте, що у нас, в Бориславі, ледь не на кожному метрі залишки якихось давніх копанок чи свердловин, саме ця бригада під керівництвом Степана Яворського вирушає, щоб ліквідувати ту небезпеку для людей. Чи є транспорт, чи ні – це вже другорядне, є проблема, а значить потрібно її вирішувати. Так було по ситуаціях, що їх знаємо, – вул. Шевченка, 38; вул. Шевченка, 40 і в багатьох інших випадках. А окрім того, він справді хороший наставник для молоді. Власне під його керівництвом багато хто з молодого поповнення виросли від помічників бурильників до бурильників, до майстрів бригад.

Ігор ЮРИНЕЦЬ

Більше читайте у нашій газеті “Нафтовик Борислава” № 93 від 24 листопада 2017 року.

Ви можете Залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

1 коментарів до нотатки “НАЙГОЛОВНІШЕ – ШАНА ВІД ЛЮДЕЙ”

  1. Віталій коментує:

    Найщиріші вітання ювіляру. Справді хороша, щира людина, яка любить свою справу.

Залишити коментарі