Служіння ближньому – завдання кожного з нас

Світлина від Петра Магура.5 листопада в Україні відзначають День працівників соціальної сфери. Соціальна робота в Україні, як і в усьому світі займає важливу нішу як в державно-громадській, так і в релігійно-церковній сферах.  Усі ланки суспільного життя не обходяться без працівників соціальної сфери, – це і працівники управління праці та соціального захисту населення, і Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), і управління Пенсійного фонду, і Бориславський центр зайнятості, і працівники благодійних фондів та численних громадських організацій, діяльність яких спрямована на покращення добробуту українців.
Благодійний фонд «Карітас» заснований в Бориславі 1999 року і розпочав свою діяльність з благодійної їдальні, на той час єдиної в місті, яка щоденно надавала безкоштовні обіди для близько сотні бориславців. Це були люди пенсійного віку, і молоді люди, які перебували в складних життєвих обставинах. Згодом «Карітас» почав реалізовувати програми «Опіка вдома», «Соціальні центри для дітей та молоді в складних життєвих обставинах», «Центр для неповносправної молоді», проводити різноманітні благодійні акції, дитячі табори, збір та роздачу вживаного одягу, взуття, іграшок, надання в користування засобів догляду та реабілітації.
Соціальні працівники «Карітасу» беруть участь у всіх сферах суспільного життя, де є труднощі. Це і охорона здоров’я; превентивна робота з сім’ями у складних життєвих обставинах, дітьми з кризових сімей, молоддю з особливими потребами.
Ми усвідомлюємо, що соціальна робота – це швидше покликання, а не професія, це мистецтво допомагати людям, бути їм підтримкою в складні моменти життя. Наша основна місія змінити суспільство і подарувати людям відчуття безпеки та надії на краще.
Тож вітаємо усіх працівників соціальної сфери з їхнім професійним святом! Бажаємо міцного здоров’я, щоб не вичерпалися щедрість вашої душі, бажання і спроможність бути корисними людям. Нехай ваша праця буде благословенна, а нагородою буде вдячність усіх тих, кому ви допомогли. З професійним святом вас!
З повагою, адміністрація та працівники
МБФ «Карітас-Борислав»

Ви можете Залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментарі