Відбулася зустріч із послом Бельгії в Україні

Цього понеділка, міський голова Борислава Ігор Яворський брав участь в офіційному прийомі Надзвичайного та Повноважного Посла Королівства Бельгії в Україні Люка Якобса. Візит Надзвичайного та Повноважного посла Королівства Бельгії в Україні Люка Якобса та його дружини до Дрогобича відбувся в межах співпраці з Дрогобицьким державним педагогічним університетом імені Івана Франка.
Офіційний прийом проходив у дрогобицькій ратуші за участі ректора ДДПУ імені Івана Франка Надії Скотної, міських голів Дрогобича Тараса Кучми, Трускавця Андрія Кульчинського та Борислава Ігоря Яворського. В офіційному прийомі активну участь приймалм науковці університету та представники ділових кіл Бельгії.
Очільники міст розповіли Повноважному Послу про теперішню ситуацію та процес розвитку міст, про економічне становище, впровадження реформ на місцях, створення умов для залучення інвестицій, міжнародні зв’язки та співпрацю між Бориславом, Дрогобичем та Трускавцем.
Міський головаІгор Яворський під час офіційного прийому познайомив Надзвичайного та Повноважного Посла Королівства Бельгія в Україні із Бориславом та перспективами розвитку міста, його економічною привабливістю, здійсненням реформ у місті та створенням умов для залучення іноземних інвестицій.

За повідомленням офіційного сайту Бориславської міської ради

Більше читайте у нашій газеті “Нафтовик Борислава” № 87 від 3 листопада 2017 року.

Ви можете Залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.

Залишити коментарі