//Подвійне свято бориславських шанувальників спорту

Подвійне свято бориславських шанувальників спорту

У четвер, 28 червня, Україна відзначила День Конституції. Для жителів Борислава, а особливо для любителів спорту, цей день став подвійним святом. На спортивно-оздоровчому комплексі «Нафтовик» відбулось урочисте відкриття спортивного майданчика із штучним покриттям для занять з волейболу, баскетболу та великого тенісу. Треба відзначити, що для СОК «Нафтовик» це був другий майданчик із штучним покриттям. Перший спортивний майданчик відкрили на міському стадіоні восени минулого року. Відтак щоб розширити можливості спортивного комплексу для занять іншими ігровими видами спорту – волейболом, баскетболом, великим тенісом.

Проект спорудження багатофункціонального спортивного майданчика із штучним покриттям на СОК «Нафтовик» у м. Бориславі став переможцем конкурсу, що проводився Мінрегіобудом розвитку у рамках Програми регіонального розвитку. Вартість проекту складала 2,5 млн. грн., а будівництво тривало більше восьми місяців.

Як і годиться, процедура урочистого відкриття багатофункціонального спортивного майданчика із штучним покриттям на СОК «Нафтовик» включала не лише офіційну частину, а й спортивні заходи. На майданчиках змагались юні учасники регіонального турніру з футболу, які попри свій юний вік, продемонстрували завзятість і жагу перемоги, якій можуть позаздрити їх старші колеги. Паралельно із футболістами проходила баскетбольна зустріч між ЗОШ № 4 та ЗОШ № 5.

Продовження читайте у друкованому виданні народного часопису “Нафтовик Борислава” від 4 липня 2018 р.

Переглянути відеозапис заходу можна за посиланням