//Благодійники із німецького Пфорцхайма

Благодійники із німецького Пфорцхайма

Усе ж таки світ не без добрих людей. Колишній учень школи № 7, Роман Штайнекер, який нині живе і працює у німецькому містечку Пфорцхайм та, окрім цього, виступає за місцевий футбольний клуб, вирішив допомогти юним бориславським спортсменам. Хлопець із родиною емігрував до Німеччини у віці 14 років, проте у нього залишились теплі спогади про дитинство в Бориславі. Він підтримує спілкування із своїм колишнім викладачем фізичного виховання Анатолієм Григоровичем Федорком і добре знає у якому скрутному становищі сьогодні перебувають бориславські спортсмени через відсутність якісного спортивного інвентаря, якого в Україні практично не виготовляють.

При підтримці та допомозі батька Богдана Штайнекера минулого року Романові вдалося допомогти спортивним інвентарем у вигляді 18-ти футбольних м’ячів спортивно-оздоровчому комплексу «Нафтовик», а минулої середи розкішний подарунок від колишнього учня школи Романа Штайнекера отримали старшокласники загальноосвітної школи № 7. Не забули батько і син Штайнекери і про зовсім юних любителів футболу Борислава. Юні футболісти ЗОШ № 8 отримали від родини Штайнекерів комплекти спортивної форми, у яку входять футболка, шорти, гетри і маніжки, а також футбольні м’ячі. Учні були надзвичайно вдячні за подарунки і навіть встигли у присутності мецената випробувати їх.

Колишній бориславець, а нині мешканець німецького міста Пфорцхайм, що неподалік Штудгарта, Богдан Штайнекер розповів, що особливих проблем із доставкою спортінвентаря до Борислава не мав. Співробітників української митниці хоч і зацікавив несподіваний спортивний вантаж, з яким він перетинав кордон, проте, довідавшись, що це подарунок для бориславських спортсменів, перешкод чинити не стали. Відтак спортінтвентар доїхав до Борислава без особливих проблем.

Цікаво, що родина Штайнекерів і надалі планує допомагати бориславській спортивній молоді. За що їм бориславські спортсмени висловлюють велику вдячність.

Віталій СКОЛОЗДРА