//День міста став справжнім святом і для шанувальників футболу

День міста став справжнім святом і для шанувальників футболу

Останні вихідні виявились дуже яскравими для Борислава, оскільки місто відзначило своє 631-річчя. Програма святкувань, як годиться, була дуже насиченою і, всім нам на радість, не обійшлося без спортивних подій.

У суботу футбольний клуб “Нафтовик” приймав на рідному полі опонентів із міста Новий Розділ – футбольний клуб “Хімік”. Слід зазначити, що попри усі негаразди з погодою у попередні кілька днів, якість покриття на футбольному полі була на вищому рівні. Працівники спортивно-оздоровчого комплексу “Нафтовик” доклали до цього чимало зусиль. Кілька уболівальників ФК “Новий Розділ” навіть зазначили, що покриття не поступається деяким стадіонам, на яких проводяться матчі україської Прем’єр-ліги.

“Нафтовики” виглядали дуже впевнено, не зважаючи на той факт, що суперники переважали їх за віком, а отже, і за досвідом та за антропометричними параметрами. Гравці ФК “Нафтовик” молодші на 3-4 роки. Проте “Хіміки”, мабуть, недооцінили своїх опонентів, що в свою чергу зіграло з ними злий жарт. Вони не змогли скористатись своєю перевагою. Як результат – перемога наших хлопців із рахунком 1:0.

Під час розмови, директор спортивно-оздоровчого комплексу “Нафтовик” і за сумісництвом тренер ФК “Нафтовик” та ДФК “Юність” Василь Криворучишак поділився своїми роздумами щодо суботньої гри. На його думку, окрім різниці у віці і фізичних параметрах, фактором, який заважав його гравцям продемонструвати ще кращий результат, був настрій.

Попри заняття футболом, дехто з гравців уже є студентами і навчаються далеко від рідного міста, а отже існує проблема із тим, щоб вчасно дістатись на матч. Ряд ключових гравців взагалі не знайшли можливість прийняти участь у зустрічі. Крім цього, погодні умови останнім часом заважають проводити повноцінні “польові” тренування, доводилось обмежуючися лише тактичними.

Незважаючи на все вищезазначене, тренер залишився дуже задоволеним грою своєї команди. За його словами, установки на гру були виконані на 70-80 % і результат є повністю заслужений. Команда створила значно більше небезпечних моментів біля воріт суперника. На кожні 1-2 загострення від ФК “Хімік”, гравці “Нафтовика” відповідали 5-6 моментами у відповідь. Судді, які обслуговували цей матч, теж звернули увагу на те, що “Нафтовики” перебувають у чудовій формі.

У неділю теж не бракувало футбольних поєдинків. Відбувся традиційний футбольний турнір “Кубок Нафтовиків”, приурочений до Дня Міста. Як і у суботу, перемога, на радість бориславських вболівальників , була за господарями турніру. У фіналі ДФК “Юність” із рахунком 6:0 здолав однолітків з міста Трускавця. Кращим гравцем турніру визнано Журавчака Андріяна, який забив найбільшу кількість голів.

Сподіваймось, що спорт у Бориславі збагатиться ще більшою кількістю таких турнірів, як «Кубок Нафтовиків» чи «Кубок Незалежності», який проводився нещодавно.

Віталій СКОЛОЗДРА
Світлина автора.