//Незабутні враження подарував бориславцям фестиваль пісні та гумору

Незабутні враження подарував бориславцям фестиваль пісні та гумору

У суботу, 8 вересня, у переддень святкування 631-річниці з дня народження міста Борислава, у Палаці культури відбувся гала-концерт 3-го Всеукраїнського пісенно-гумористичного фестивалю “Борислав сміється”. Конкурсна частина фестивалю, яка фактично і поклала початок святковим вихідним, розпочалась днем раніше, у п’ятницю. У ній взяли участь 28 учасників, кожен з яких демонстрував свої вміння співати, смішити чи захоплювати цирковими номерами.
На жаль, зал не був заповнений вщент, балкон був частково порожній, проте у повітрі панувала святкова атмосфера. Відвідувачі гучно аплодували кожному з учасників гала-концерту і по їх реакції можна було впевнено судити, що фестиваль проходить на достойному рівні, оскільки що ж іще, як не усмішки вдячних глядачів є мірилом успіху подібних заходів.

Серед конкурсантів на сцені можна було побачити учасників досить широкого вікового спектру, від 6 і до 60 років. На жаль, один із володарів гран-прі, співак Володимир Коциловський із Старого Самбора не зміг відвідати гала-концерт через проблеми із здоров’ям. Днем раніше він показав молодим учасникам, як треба виходити на сцену, як треба співати і як треба показувати свій талант глядачеві.

Честь відкривати гала-концерт випала бориславчанці, володарці першої премії фестивалю Ользі Сидоряк із піснею “Очі на піску”. Крім неї на сцену вийшли: лауреат першої премії у віковій категорії 12-16 років, представниця м. Гусятин Тернопільської області Діана Панчук, володарка другої премії у жанрі гумору і також бориславчанка Ірина Журавчак, володарі першої премії у жанрі танцювального гумору «Театр танцю» (Наталія Покора та Володимир Делінкевич), володарка гран-прі у віковій категорії 20 і старше Анастасія Васькіна (м. Борислав), лауреат другої премії у жанрі вокалу Вікторія Чуприна (м. Трускавець), лауреат першої премії у жанрі вокалу Іван Кравчик (м. Мукачево), володарка гран-прі у жанрі вокалу, львівянка Софія Накрийко, Катерина Шимкова та Маркіян Строцяк із циркової студії «Зорепад» (м. Борислав). Із юними бориславськими цирковими артистами цьогоріч пов’язаний унікальний випадок суддівського рішення. Судді, вражені майстерністю вихованців циркової студії “Зорепад”, присудили гран-прі усій студії замість якогось конкретного учасника.

Ведучий, Заслужений артист естрадного мистецтва України Ігор Мельник дуже слушно зауважив, що Борислав не вдарив лицем у бруд і серед переможців не бракує наших молодих талантів.

Як і заведено на гала-концертах, на сцені, окрім конкурсантів, опинились і члени журі. Демонстрацією свого професіоналізму глядачів порадували: Народний артист України, Герой України Анатолій Паламаренко, поет, лауреат численних міжнародних та український премій Василь Кузан, Заслужена артистка України Квітослава, та звичайно ж Народний артист України Степан Гіга. Проте, цим присутність на сцені талановитих співочих представників родини Гіга не обмежилась. Онук Степана Гіги Даніель заспівав кілька пісень із дідусем, а також виконав свій сольний хіт.
Оскільки у день проведення гала-концерту також відзначають іменини Наталії, кожен учасник суддівської колегії не оминув можливості привітати жінок у залі із іменинами.

Незначні технічні негаразди, спричинені, здається, зайвим увімкненим мікрофоном на сцені, не змогли зіпсувати атмосфери дійства.

Слід відзначити також присутність на концерті знімальної групи телеканалу “Перший Західний”, які, вочевидь, теж зацікавились тим, що відбувались у стінах бориславського Палацу культури.

Під час завершальної промови ведучий спробував знайти серед глядачів когось із керівництва міста, та, на жаль, із представників влади на гала-концерті була присутня лише Любов Голубіцька. Звичайно, у переддень 631-річниці і таких важливих подій, як, наприклад, відкриття мосту серед можновладців кипить робота. Проте, можливо, слід більше уваги приділяти подібним заходам, адже вони позитивно впливають на імідж міста.

Наш кор.