//Учора, 9 жовтня, турецька фірма «Онур» розпочала ремонт дорожнього покриття по вул. Дрогобицькій

Учора, 9 жовтня, турецька фірма «Онур» розпочала ремонт дорожнього покриття по вул. Дрогобицькій

Як пояснив депутата Бориславської міської ради Руслан Зелінський, згідно проведеного тендеру, переможець – турецька фірма «Онур» зобов’язалася провести капітальний ремонт вулиці від № 515 до межі міста за  11млн 161тис 300грн., термін виконання до 31грудня 2019р. Оскільки це дорога місцевого значення, планувалося, що 50% коштів надасть міський бюджет  і 50% обласний бюджет. Станом на сьогодні з обласного бюджету передбачено тільки 600тис, але ці кошти так і не надійшли до Борислава, тобто є віртуальними.

При формуванні міського бюджету на 2108р для ремонту вул. Дрогобицької було закладено 1млн. грн. Упродовж  року місто періодично додавало до цієї суми певні кошти, а на сесії, що відбулася у четвер 9 жовтня, додали ще 1млн 700тис, відтак в результаті маємо 3млн. грн. на рахунку міста в загальному фонді, які готові заплатити як аванс і ще 1млн 500 тис очікуємо отримати від продажу землі в листопаді в Фонді розвитку.  Віддаю належне міському голові Борислава Ігорю Яворському: тільки  завдякуючи його дипломатії, вдалося переконати турецьку компанію «Онур» розпочати виконання робіт при наявній картині фінансування. Окрім того, треба відзначити, що міський голова не тільки зумів домовитися із виконавцями робіт, але саме завдяки його принциповій позиції вдалосяф організувати мобілізацію міських коштів для ремонту дорожнього полотна по вул.Дрогобицькій  між двома переїздами. Своє слово перед громадою Губич, щодо початку ремонту дороги міський голова дотримав, за що йому від усієї громади кажу: «Дякую!»

Знаю, яку відповідальність взяв на себе Ігор Яворський, адже через це в кінці року в міському бюджеті може виникнути дефіцит коштів на виплату зарплати бюджетникам. Але вважаю, що рішення принято правильне: поки є погода, треба робити дорогу. Будемо сподіватися, що з Божою допомогою кошти до закінчення року знайдуться. Хочу також зазначити, що в цьому році на розвиток інфраструктури міста планується витратити, мабуть, найбільше коштів, ніж в будь якому іншому році за роки української незалежності. Це і відновлення моста по вул. Героїв ОУН-УПА, і ремонт вулиць Хмельницького, Коваліва та В.Великого. Тепер до цього переліку можна буде до плюсувати і вулицю Дрогобицьку.