//«Нафтовик» вчиться працювати по-новому

«Нафтовик» вчиться працювати по-новому

Ще у грудні 2015 року прийнято Закон України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації». Передбачено кінцевий термін реформи державних і комунальних ЗМІ – до закінчення 2018 року. Видання, які не пройдуть процедури роздержавлення, із 1 січня 2019 року припинять своє існування.

Відтак згідно вимог Закону, редакція газети «Нафтовик Борислава» однією з перших ступила на  нелегкий шлях перетворення, адже поряд із реформуваннями невеликий колектив газети вимушений був відбиватися від претензій колишнього редактора газети щодо виплати йому сумнівних зарплатних боргів, які він зумів сам же і створити під час керівництва редакцією. Та попри усі складнощі, «Нафтовик Борислава» став четвертим часописом області серед районних та міських газет, що пройшла всі процедурні моменти і перейшла від  статусу комунального підприємства міської ради  до  незалежного видання, як цього вимагають законодавчі  ініціативи Уряду України.

Першими бути завжди непросто. Після  отримання нового статусу, колектив редакції зіткнувся і з багатьма проблемами, вирішити які непросто. Перша з них – фінансова підтримка з боку органів місцевої влади та інших структур, що могли б забезпечити  нормальне функціонування міського часопису, адже газета – це інформаційне обличчя міста, своєрідний літопис Борислава, що  налічує вже понад сімдесят років.

Про те, в якому напрямку планує рухатися у своєму новому статусі «Нафтовик Борислава», як вирішити справді гострі проблеми, що постали перед  колективом редакції, аби численні читачі газети не залишилися без улюбленого видання, йдеться у репортажі телеканалу «ПравдаТУТ», який підготували телевізійники після знайомства із роботою редакції в умовах реформування.