//Музичні звитяги бориславських дарувань

Музичні звитяги бориславських дарувань

Борислав в черговий раз доводить, що у нас багато обдарованої молоді. Четверо учнів Бориславської дитячої школи мистецтв продемонстрували себе на регіональних, обласних та міжнародних конкурсах

Роксолана Заікіна (викладач Павло Кордиш) отримала Диплом лауреата ІІ ступеня на Міжнародному конкурсі “Новий акорд” на краще виконання музики сучасних гітарних композиторів Олега Копенкова і Ігоря Шошина (Білорусія). Переможця визначали самі автори музики серед відеозаписів, викладених учасниками на YouTube.

Роксолана Заікіна – Ігор Шошин, “Мрії збуваються”

Роксолана Заікіна – Олег Копенков, “Париж”

Микола Загірський (викладач Наталія Кілас) та Анна Монастирська (викладач Тетяна Винницька) позгамались на ІІ Відкритому регіональному конкурсі юних піаністів. Попри вражаючий виступ обох учасників, перше місце все ж виборов Микола.

Роман Олексієвич (викладач Галина Паславська), ще один юний бориславський піаніст, зумів подолати перший етап Другого обласного конкурсу юних піаністів імені Олега Криштальського. Нажаль, у другому етапі Роман поступився більш досвідченому супернику, проте, за талант та наполегливість, не залишився непоміченим збоку журі конкурсу.

Ольга МЕЛЬКО