//Борислав долучився до всесвітнього флешмобу #TrashTag Challenge

Борислав долучився до всесвітнього флешмобу #TrashTag Challenge

Планетою шириться акція із прибирання сміття the #TrashTag Challenge. Її суть полягає у тому, щоб очистити забруднену ділянку і викласти в інтернет фотографії місцини до її прибирання і після. Даний флешмоб започаткований у 2015 році, у 2019 отримав друге дихання і набирає обертів.  Відтак, люди по усіх континентах прибирають сміття і виставляють світлини у соціальних мережах, демонструючи скільки мотлоху вони зібрали та як змінився вигляд місця, на якому вони працювали. Лише в Instagram під хештегом #trashtag​ понад 37,5 тисяч дописів. І кількість їх зроcтає.

У Бориславі в рамках місячника озеленення 13 квітня відбудеться загальноміська толока за участі міських комунальних підприємств, закладів освіти та культури, а також волонтерів із числа активної громадськості. Та цьогоріч учасникам бориславської толоки пропонується долучитись і до всесвітнього флешмобу #TrashTag Challenge Організатори акції переконані: проблему засмічення міста можливо вирішити самотужки без очікування “чиєїсь” допомоги.

Усі небайдужі до проблем навколишнього середовища мешканці міста можуть приєднатися до спільної роботи (не обов’язково лише 13 квітня) та стати учасником позитивних змін у рідному місті

Ольга МЕЛЬКО