//Східниця з’явилася в одному з найвпливовіших світових туристичних журналів

Східниця з’явилася в одному з найвпливовіших світових туристичних журналів

Відпочинок в Східниці з кожним роком користується все більшою популярністю. Східниця займає лідируючі позиції серед найпопулярніших курортів України та не поступається багатьом світовим оздоровницям за інфраструктурою. Тисячі туристів з різних куточків України та світу щорічно надають перевагу відпочинковим комплексам західноукраїнської туристичної перлини.

Головна цінність курорту – це унікальні цілющі мінеральні джерела, які є основним джерелом лікування будь-якого санаторію. Не варто забувати й про мальовничі краєвиди, які захоплюють кожного, хто небайдужий до витворів природи.

Ймовірно, завдяки комусь із іноземних відвідувачів про оздоровницю дізналась редакція одного з найвпливовіших італійських туристичних журналів E-Borghi Travel, на сторінках якого нещодавно з’явились краєвиди селища. Цей тревел-журнал спеціалізується на просуванні та промоції курортних сіл та селищ, його читають не тільки в Італії, а й Франції, Перу, Канаді і навіть в США.

Відтак можна сподіватись, що публікація у такому авторитетному виданні тільки зміцнить позиції Східниці у світовому рейтингу і допоможе привабити на наймолодший український курорт, який активно розвивається, ще більше туристів.

Ольга МЕЛЬКО