//Вибрики демократії: міський голова Дрогобича Тарас Кучма обматюкав свого колегу зі Стебника Петра Старосольського

Вибрики демократії: міський голова Дрогобича Тарас Кучма обматюкав свого колегу зі Стебника Петра Старосольського

Не обійшлося без казусу на сесії Дрогобицької міської ради. Міський голова Дрогобича Тарас Кучма обматюкав мера Стебника Петра Старосольського, пославши його на три букви. Свідком інциденту став священик, настоятель однієї зі стебницьких парафій та представники стебницької громади.

Пана Кучму розлютила спроба міського голови Стебника зачитати рішення сесії Стебницької міської ради від 5 березня щодо недопущення закриття шкіл у місті калійників чи зміни їхнього статусу. В зв’язку з реформою в освіті та впровадженням стандартів так званої «нової української школи» на сесії Дрогобицької міської ради розглядалося питання зменшення ступневості шкіл (зі шкіл ІІІ ступеня до шкіл ІІ ступеня). Зокрема це стосується деяких стебницьких шкіл та СЗШ № 14 в Дрогобичі.

Описаний вище трапунок не перший безсоромний вчинок Тараса Кучми. До слова, 4 березня, з приміщення світлиці Ратуші, де тепер проходять щотижневі оперативні наради, двома працівниками КП «Муніципальна варта Дрогобича» (в тому числі її очільником п. Блонським) було силоміць виштовхано держслужбовця Богдана Гринчишина. Коментуючи «видворення», товариш Кучма не стримався, щоб у некоректній манері висловитися про пана Гринчишина.

Ще раніше, на початку червня 2018 року в приміщенні сесійної зали Дрогобицької міської ради міський голова Дрогобича Тарас Кучма двічі вдарив кулаком в обличчя громадського активіста Ореста Загродського, а громадських активістів з Брониці чинний мер міста Котермака періодично обзиває «терористами».

Найцікавішим у цій непривабливій ситуації є той факт, що жодного публічного вибачення від очільника Дрогобича міський голова Стебника Петро Старосольський так і не почув, хоч від цього прикрого інциденту минуло більше тижня.

На факт зневажливого ставлення мера Дрогобича до очільника Стебника жодним чином не відреагували також і депутати Дрогобицької міської ради, хоч Петро Старосольський із трибуни сесії відверто признався, що очільник Дрогобича Тарас Кучма у присутності священика та представників стебницької громади «послав» його на три букви, але він із тим не погодився, а вирішив таки ознайомити депутатів із депутатським зверненням Стебницької міської ради, у якому викладена позиція міської громади Стебника щодо проведення в Дрогобичі реформи освітніх закладів.

З приводу кричущого факту зневажливого ставлення до очільника міста мовчать також місцеві партійні осередки ВО «Батьківщина» та ПП «Громадський рух «Народний контроль», ставлениками яких є міські голови Петро Старосольський та Тарас Кучма. Як кажуть, безкарність породжує ще більше зло, і, здається, кінця краю цьому не видно.

Проте не слід забувати, що народна мудрість говорить: скільки ниточка не в’ється – кінець завжди знайдеться. Питання у тому – коли?

Ольга МЕЛЬКО