Дзюдо

• Спортивна новина

28 листопада цього року у нашому місті відбулась Відкрита першість КЗ ДЮСШ «Атлант» з дзюдо. Ці змагання були присвячені трагедії Голодомору 1932-1933 років. Дзюдоїсти старалися перемагати красивими, якісними кидками. За кращі кидки учасники дістали нагороди. Переможцем у цій номінації став Антон Мельников. У своїх вагових категоріях відмінно відборолись і посіли перші місця Владислав Модін та його брат Олег Модін, Антон Мельников та Анастасія Ільницька. Хочеться відзначити хорошу боротьбу Сергія Яремко, Юрія Клепача, Олександр Гадубяка, Олега Войтовича. Вони посіли другі місця.
Вітаємо переможців та призерів цих змагань і бажаємо їм здоров’я, успіхів у навчанні та вдалих виступів на змаганнях вищих рівнів.
Запрошуємо до занять цим цікавим видом спорту – боротьби усіх, хто хоче виховати не тільки фізичні, технічні якості борця, а також терпіння, самоповаги і тактовного ставлення до інших. Заняття проходять на базі ЗОШ № 3 з 15.30 щоденно. Запрошуємо дітей з 6 до 16 років.