ФУТБОЛ: Своїх матерів хлопці з ДФК «Юність» привітали квітами.

Дев’ятого травня на стадіоні «Нафтовик» відбувся традиційний дитячий турнір з футболу – кубок «Батьківщина». Присвячено було ці змагання Дню Матері.
Учасниками турніру стали вісім команд хлопчиків 2004 – 2006 років народження з Яворівщини, Самбірщини, Дрогобиччини та нашого міста.
У фінальному поєдинку зустрілися команди ДЮСШ Дрогобича та нашого ДФК «Юність». Гра була дуже цікавою і напруженою.
Перемогу здобули хлопчики з Дрогобича з рахунком 2:1. ДФК «Юність» посіла другу сходинку. Третіми стали маленькі футболісти із Яворова.
Команди отримали кубки, призи, солодощі. А своїх матерів хлопчики з ДФК «Юність» привітали із Днем Матері квітами.
Організували турнір міська рада, відділ гуманітарної політики (Роман Тарнавський, Володимир Рахель) та дитячий футбольний клуб «Юність» – керівник Василь Криворучишак.
А допомогли коштами у проведенні цього дитячого футбольного свята Церква Християн Віри Євангельської, магазин «Магнолія (директор Андрій Головей), підприємець Андрій Жирик.
Хочемо нагадати, що 17 травня о 14-ій годині стадіон «Нафтовик» запрошує шанувальників футболу на поєдинок чемпіонату області між командами ФК «Нафтовик» та ФК «Добромиль».