Вчимося захищати Вітчизну

Минулого тижня відділ освіти та відділ гуманітарної політики міської ради протягом 3-х днів на стадіоні «Нафтовик» проводили навчально-польові збори з учнями 11-х класів навчальних закладів міста в рамках навчальної програми з основ захисту Вітчизни.
У зборах взяло участь більше 90 учнів шкіл міста, які проходили практичні заняття: збирання автомата Калашнікова, топографії, тактичної та фізичної підготовки.
У рамках зборів зі збірними командами шкіл проведені міські змагання за програмою допризовної молоді, що включають: біг 100 м, підтягування, метання гранати на дальність, крос. У змаганнях взяло участь 7 команд і 35 спортсменів.
За сумою очок 4-борства призерами в особистому заліку стали:
ІІІ місце – Юрій Черевко (ЗОШ № 1);
ІІ місце – Володимир Дидик (ЗОШ № 3);
І місце – Сергій Лисик (ЗОШ № 3).
За підсумками командної першості призерами стали: ЗОШ № 7 – ІІІ місце, гімназія – ІІ, ЗОШ № 3 – І місце.
Переможці в особистому та командному заліках нагороджені призами та грамотами організаторів змагань.
Відділ освіти та відділ гуманітарної політики висловлюють вдячність військовим – майору Юрію Гуралю та ст. прапорщику Іванові Шияну за надану можливість проведення практичних занять з розбирання і збирання автомата.