Дню Борислава присвятили спортивний турнір вихованці «Атланту»

002

17 вересня цього року відбувся турнір, присвячений до Дня міста Борислава. У цих змаганнях взяли участь вихованці ДЮСШ «Атлант» з боротьби дзюдо.
Переможцями у своїх вагових категоріях стали Юрій Фрицький – ЗОШ № 3, Владислав Модін – ЗОШ № 7, Віталій та Сергій Пелешки – ЗОШ № 3, Вадим Мінів – ЗОШ № 1, Святослав Маців та Олег Войтович – ЗОШ № 3, Олександр Нейбургер – ЗОШ № 7.
Вперше на змаганнях виступили Павло Возняк, Іван Піка та Богдан Головко якому скоро виповниться 6 років. Вони проявили свої вольові якості та бажання перемагти.
Хорошу боротьбу показали також Антон Мельников (гімназія), Юрій Клапач (ЗОШ № 7) та Анастасія Ільницька, вони стали у своїх вагових категоріях другими.
Вітаємо переможців та призерів цих змагань і бажаємо їм міцного здоров’я, успіхів у навчанні та перемог на змаганнях різного рівня.
Запрошуємо до занять цим цікавим видом боротьби усіх бажаючих. Тренування проходить у ЗОШ № 3 – гімнастичний зал з 16.00 до 20.00 щоденно.